Alles van Deurne

Bekijk de agenda

Geslaagden Deurne

Geslaagden Deurne
Deurne Geplaatst 14 juni 2017

Geslaagden Instelling Voortgezet Onderwijs Deurne 2016-2017 (1e tijdvak)

Geslaagden Deurne

Geslaagden Instelling Voortgezet Onderwijs Deurne 2016-2017 (1e tijdvak)

Deelschool Alfrinkcollege

Gemengde leerweg

Danee van Hoek, Mick Kanters,uit Asten;
Ilse Crooijmans, Brett van Dijk, Lotte Vane, uit Bakel;

Sanne Aben, Gert Aldenzee, Guusje Arons, Ryan Bachasingh, Nina Bax, Marijke Beijers, Orlando Bijnen, Imke van Dam, Eline Denkers, Jolijn Derks, Sanne van Doorn, Redwan ElIdrissi, Freek Goossens, Alissa Görtzen, Yanniek van den Heuvel, Koen Hilbrands, Dennis Hoenjet, Dirk Hooglugt, Hanne Jagers, Arthur Kanters, Jop Kools, Loes Koppens, Stijn Kuijpers, Amra Ljeskovica, Keagan Lloyd, Jana Manders, Danique Mansvelders, Tomas Michels, Sander van de Mortel, Evy Munsters, Anne Peters, Eva van der Putten, Kris Remmerswaal, Lindy Schepers,Wesley Schouten, Kevin Senders, Kim Slaats, Esmee van Sleuwen, Neanne Snellens, Kevin Steeghs, Hanna Swinkels, Jamila Taidouch, Thijmen Verbakel, Femke Verberne, Medy Vermeulen, Jarno Weemen, Gijs van de Weijer, Jada Windsant, uit Deurne

Meryn van Loon, uit Grashoek;
Evy Keunen, Indy Krekels, uit Helenaveen;
Michelle Braat, Selena Wijdh, uit Helmond;
Jitske Aarts, Yenthe Bloemen, Kim Crommentuijn, Sven Derix, Freek Janssen, Dré Rasing,
Bas Seegers, Emma Verhoeven, Rigo Welten, uit Liessel;
Nina Gielen, Tessa Heldens, Irene Joosten, Michelle Timmermans, uit Meijel;
Sylvana Claassen, Nikki van der Laak, Bente Peeters, Linde Rijkers, Daan Stevens, Jasper Verhoeven, uit Milheeze;
Vera Franssen, Marloes Friesen, Ilse Kessels, uit Neerkant;
Marit van Eijk, Ynske Loomans, uit Ommel;
Joost van Bree, Mirthe van Houts, Max van de Rijt, Stan Verberne, uit Vlierden;
Amber Arts, Linsey Arts, Tes Bartraij, Noa Heesakkers, Michelle van Lier, Femke Linders, Joey Martens, Vera Sikes, Mark Stevens, Auke Teunissen, Elin van de Vossenberg, Mick Vriens, Wes van de Weijer, uit Ysselsteyn Lb.

Theoretische leerweg

Stijn Douw van der Krap, Guus Joosten, Jorg van Stekelenburg, Fatima Wone, uit Asten;
Nieke van de Griendt, uit Bakel;
Noa van der Aa, Sanne Aarts, Robbie Blaauw, Robbin Bloemen, Raphaël Dankers, Elise Dikken, Sofyan El Achkar, Janneke Evers, Niels Grijpink, Celine Ha, Jeffrey Hoebers, Milo van Kessel, Bram Kuunders, Luc Matheij, Sanae Mouhousaid, Neri van Mullekom, Max Nooijen, Rens Pieterse, Fleur van Rixtel, Fenna van Someren, Jamey Swinkels, Loes Timmers, Elise Tinga, Amm Tipchai, Lisa Verheijen, Niek Vogels, Lindy van de Weijer, Jeffrey Wilmsen, Alisson de Wit, Dirk van der Zanden, John van der Zanden, uit Deurne;
Jan Rovers, uit Evertsoord;
Bart Crommentuijn, Maaike van Limbeek, uit Griendtsveen;
Thijs Keunen, uit Helenaveen;
Bram Haverhoek, Britt Koenraads, Jonne Schellekens, Tessa Vereijken, uit Helmond;
Tom Bennenbroek, Noah Freese, Janne Friesen, Juul Kweens, Carmen Manders, Mara Philipsen, uit Liessel;
Jelle Hoefnagels, uit Meijel;
Sandro Karsten, uit Milheeze;
Demi Weijsters, uit Neerkant;
Martijn Janssens, uit Someren;
Matteo Trovatello Ruzza, Floris Vanlier, uit Vlierden;
Steffie van Dijck, Imke Marcellis, Wout Smits, uit Ysselsteyn Lb.

Deelschool Hub van Doornecollege

Basisberoepsgerichte leerweg
Daan Bennenbroek, Evi van Erp, Iris van Erp, Jaap Gruijters,Melissa Joosten, Iris van Schaijk, uit Asten;
Sara van Dijk, uit Bakel;
Melisa Bekx, Fleur van den Berkmortel, Britt Boerenkamp, Amelia Bol, Rob van Bree, Hakim Deraman, Janneke van Deursen, Yara van Dijk, Cédric Duvigneau, Mateja van Gog, Rosita Hilbrink, Esley Janssen, Arnoud van Kaathoven, Joeri Koenders, Marieke van Kol, Koen Kuunders,
Bonnie Lammers, Cailyne van Leeuwen, Jop Maas, Ruben Martens, Storm Martens, Iris Munsters, Janne Munsters, Robbin Nelemans, Ruud Nelemans, Emma Paans, Daan Proenings, Bono Schoutissen, Deyan Seijkens, Bodhi van Selow, Roy Steeghs, Simone Thomassen, Hamdu
Ugaas Isse, Nina Veldhuijzen, Bas Venner, Lars Verbraak, Freek Vogels, Jordy van der Zanden, uit Deurne;
Jasmijn Beksvoort, uit Eindhoven;
Leander Bijsterveld, Jörgen van den Broek, Justin van de Camp, Yasmina Dogan, Tommie van Doren, Taylor Drachman, Rick Duijmelink, Melissa van Ek, Esmee Hartmans, Amber van der Heijden, Lieke Jurrius, Monique Kanters, Mike van Lieshout, Romy Mandos, Maverick Mulkens, Valerie van der Pol, Delano Postma, Michelle Schepers, Alyssa Snijders, Ritchel Sonokromo, Giani Thodé, Byke Verhappen, Jessie Versfeld, uit Helmond;
Yves Wijnen, uit Lierop;
Brian van Bussel, Mirte Gielen, Bas Goossens, Meike Verberne, uit Liessel;
Mike Borsboom, Daisy Joosten, Dirk van der Vrande, uit Milheeze;
Jarno Manders, Teun Meulen, Joep Nooijen, Ton Sijben, uit Neerkant;
Jesse Dekkers, Anouk Goossens, Pleun Seijkens, uit Ommel;
Ruben van Houts, uit Vlierden;
Dennis Muller, Saskia van Well, uit Ysselsteyn Lb.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Maarten Hoebergen, Eric Joosten, Robin Teeuwen, uit Asten;
Lotte Ermens, Nick van den Hurk, Harm Manders, uit Bakel;
Noa Beekman, Anouk van den Berg, Kim van den Berkmortel, Niels Boerekamp, Bardo Derks, Dave van Es, Wesley Goossens, Aukje Gruijters, Teun Heijligers, Evy Koolen, Jan van Lierop, Yente Manders, Lieke van Os, Zahra Rahmati, Bimo van Rijsewijk, Niek Slaats, Boy Veenstra, Eline Verberne, Nikki Welten, uit Deurne;
Lotje van der Sterren, Luuk Vermeulen, Marieke de Vries, uit Griendtsveen;
Melany Adriaans, Lise Arts, Naomi Braat, Cevin van Calis, Robin van Calis, Sarah Duijmelinck, Janneke Groothuis, Kevin van Hirtum, Julie van Hoof, Mandy van der Kammen, Mike Kerkhof, Maarten van Kraaij, Rick Leenen, Rob Philips, Bente Swinkels, Juliëtte Uit Oude Groeneveld,Amber Verschuren, Lisa Voncken, Noortje van Weert, Jachelle van de Wetering, uit Helmond;
Livvy van den Eijnden, Anne van Loon, Luz van den Oever, Chantal Verhees, uit Liessel;
Rens Kuijpers, Sven Mooren, uit Neerkant;
Hannes Haazen, uit Ommel;
Sander van den Eijnden, uit Vlierden;
Gésanne Knapen, uit Ysselsteyn Lb.


Geslaagden Instelling Voortgezet Onderwijs Deurne 2016-2017(1e tijdvak)

Deelschool Peellandcollege

HAVO

Merel van de Kerkhof, uit Asten;
Loes Cornelissen,Marco van Esch, Jelle van Glabbeek, Moos van Helvoort, Vieve Jaspers, Stijn Joosten, Luuk Keunen, Thijs Lenssen, Tom Rassaerts, Iris Swanenberg, Lars Vane, Remco Verhoeven, uit Bakel;
Rick van Aalst,Jolein Aarts, Luuk Arts, Fabiënne van Baars, Wassili Bacharidis, Evie Bankers, Max Beekman, Fleur Berkers, Peer Bouwmans, Nina van den Broek, Femke Bronstein, Femke Bukkems, Anke Cuijpers, Stan Daniëls, Nicolas Dekou, Rick Derix, Aniek van Deursen, Hannekevan den Einden, Juul van den Einden, Larissa Franken, Renske Heerkens, Vivian van der Heijden, Mijs van Horne, Kai Hurks, Judith de Jong, Mabel de Jong, Lydia Joosten, Elena de Keizer, Youri van Kessel, Iris de Klerk, Tijs Koppens, Lieke Krebbers, Desirée Kruizinga, Maxime Lamper, Noah Lankheet, Annabelle van der Lelij, Emma Lintermans, Lisanne Louwers, Niels Luttikhold, Chantal Maas, Nathalie Manders, Demi Mennen, Bill van de Mortel, Joshua Munsters, Wout Munsters, Aniek Nouwen, Michel van Nunen, Noortje van Ooij, Donjeta Racai, Michiel Rooijakkers, Julia Snellens, Sem Spoormakers, Dionne Tilborghs, Bono Verdonschot, Anne Marie Vonk, Lieke Wiegers, Nanne Wilbers, uit Deurne;
Zoë Edelaar, uit Grashoek;
Nina Meulendijks, uit Griendtsveen;
Julia van Horen,Justin Janssen, uit Helenaveen;
Maikel Blankers,Harm van Bree, Michael van der Kammen, Liona Kessels, Denise van Oorschot, Karlijn Overklift Vaupel Kleyn,Kuno Weening, uit Helmond;
Stan Waals, uit Heusden;
Jesse Vousten, uit Kronenberg;
Christian Meijer,uit Lierop;
Ilja van Gog,Imke van der Heijden, Noa van Heijster, Twan Mennen, Wessel Scharroo, uit Liessel;
Laura Beurskens, Simon Fokker, Lars Giebelen, Milan Heeskens, Femke Hoogenboom, Iris
Janssen, Rob Janssen, Anoek Kessels, Nienke Lemmen, Jop van Lier, Kevin Strijbos, uit Meijel;
Lisa van Kessel, Sem Smetsers, uit Milheeze;
Elke Bellemakers,Lizan Gijsbers, Lotte van de Mortel, Amy Vossen, uit Neerkant;
Maartje Jansen, Willem Swinkels, uit Ommel;
Kevin van Mierlo, uit Someren;
Stan Baetsen, uit Veulen;
Shanna O'Gorman, Ruud van Rijssel, Ellen Verberne, Janine Verhoeven,Lisa Vogels, uit Vlierden
Fleur van Dijck,Diederik Houben, Roos Jenneskens, Luc Marcellis, Marc Muller, Wout Strijbos, Melle van de Ven, Jelle Verstappen, uit Ysselsteyn Lb.

300 x 250 dynamische banner

Deelschool Peellandcollege

VWO

atheneum

Roy Swanenberg,Mike Verschuuren, uit Bakel;
Robin van den Akker,Stan Arts, Anne van Asten, Iris Brinkhuis, Leslie Bukkems, Evi van Deursen, Sander Kamps, Maartje van de Kerkhof, Britt Keunen, Mylou Lammers, Julia van Loon, Jara Manders, Jordi Manders, Huub Steeghs, Marijke van de Ven, Tom Vriens, uit Deurne;
Vera Crommentuijn, uit Griendtsveen;
Tijn van de Kerkhof,Tom van Kraaij, Jelle Post, uit Helmond;
Laura Boots,Janneke Spoormakers, Stijn Wind, uit Liessel;
Gijs Simons,Pim Simons, Yoerd Willems, uit Meijel;
Paul Eikelenboom,uit Milheeze;
Ankie van Heugten,Indy Joosten, uit Neerkant;
Lieke van der Meule, uit Someren;
Maartje de Kleijn, uit Vlierden;
Femke Arts,Lianne van Bussel, Noor Houben, Floor Koonings, uit Ysselsteyn Lb.
VWO gymnasium Dominique Joosten, uit Bakel;
Kim van Dijk,Jennifer van Gurp, Sophie Mennen, Mandy Peggen, uit Deurne;
Carlijn van den Elsen, uit Milheeze;
Vera Kuipers, uit Vlierden.

Smart wifi camera's met nachtzicht en infraroodfunctie


Meer informatie | Regio portal Deurne | Regio Portal Asten | Regio Portal Someren

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug